استان ها

تولید 4 تن مواد ضد عفونی کننده در یک واحد تولیدی چهار فازبه گزارش خبرگزاری چهارمحال و بختیاری ، در همان شهرک صنعتی یکی از بخش های فعال نساجی با تمرکز بر روی انواع فرش ها قرار دارد ، با انتشار خطوط جدید در دو شیفت ، روزانه 7000 قطعه ماسک بهداشتی برای غذا خوردن استفاده می شود. وی همچنین برای مراکز درمانی استان لباس بیمارستانی تولید می کند.

فلاح خاطرنشان کرد: با وجود مشوق های مختلف برای همتایان صنعتی برای تولید محصولات پیشخوان کرونا ، وی افزود: با وجود کمبود مواد اولیه مانند الکل برای تولید مواد ضد عفونی کننده ، این واحدها همچنان برای رفع نیازهای مردم کار خود را ادامه می دهند.

وی بر عدم وجود الکل برای تولید مواد ضد عفونی کننده تأکید کرد. واحد تولیدی در شهر صنعتی تنیسی همچنین روزانه 2،000 لیتر مایع توالت و 6000 لیتر آب تولید می کند.

مدیر شهرکهای صنعتی چهارمحال و بختیاری گفت: اجرای طرح انتخاب برای ورود به شهرکهای بزرگ صنعتی ، تعامل روزانه با ارائه دهندگان شهرکهای صنعتی برای مشاهده تقسیمات فرعی ، ضد عفونی معابر شهرکهای صنعتی ، توزیع رایگان حمایت شخصی و عمومی مانند ژل. تأسیسات ، کنترل ضد عفونی کننده محصولات و ظروف وارداتی ، نصب بنرها در ورودی های شهرها و مناطق صنعتی به منظور افزایش آگاهی از گوگرد کارگران و کارمندان – یکی از اقدامات این شرکت برای حفاظت از کارگران در واحدهای صنعتی استان است.

وی اضافه کرد: امسال خط ماسک روغنی 4 عیار 4 هزار روزه در شهرک صنعتی نروژ نروس راه اندازی شد که به خواست خدا ظرفیت تولید را به 4000 روز افزایش می دهد.

قابل توجه است که تاکنون شهرک استانی و منطقه صنعتی چهارمحال بختیاری آماده واگذاری زمین برای متقاضیان برای سرمایه گذاری است. تاکنون پنج واحد تولیدی با مجموع 7000 کارمند مجوز فعالیت دارند.

48


این مقاله توسط سیستم خبررسانی آنلاین، اقدام به انتشار محتوا می نماید، بنابراین مسوولیت تمامی نوشته های سایت بر عهده منابع اصلی بوده و وب سایت دانا نیوز هیچ مسوولیتی در قبال همه محتوای سایت ندارد.

دکمه بازگشت به بالا